Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz marsu #6875 üzenetére

    linkeld be

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • !Overdose!

    őstag

    válasz marsu #6875 üzenetére

    Nekem is ilyen van, ugyanezzel a motorral, de facelift előtti.

    Kezdjük a fogyasztással: vegyesben 8-10 liter között fogyaszt, attól függően, hogy mennyire nyomod neki. El lehet vele járni nagyon kis fogyasztással, de nagyon naggyal is, mert bár nem VTEC, de 4000 felett nagyon megindul és el kezd sokat fogyasztani. Ezért nem érdemes gyakran 4000 felé forgatni és az utazója 170km/h körül van elfogadható fogyaztással.

    Műszakilag a végletekig megbízható. Nekem kb. 250.000 km van benne és egy, azaz egy db nem kopóalkatrész meghibásodásom volt. A fűtőmű szilentei viszont nehezen viselik a magyar utakat, így nem szabad rossz minőségűeket tenni bele, mert semeddig sem bírja. Ha megfizeted a minőségit, akkor azzal nem lesz gond.

    A fék, mint a legtöbb hondán 160-180 km/h felett nem az igazi, de gondolom azért ez nem a legfőbb szempont.

    Ezeknek az autóknak a legfőbb ellensége a rozsda a hátsó kerékjárati íveknél és a löklap felfogatási pontoknál.

    Amit linkeltél az szerintem egy nagyon jó vétel lehet, de azt tudnod kell, hogy ezekből gyárilag nem volt fekete, csak sötétszürke, de ha jobban megnézem a képeket, akkor látszik is, hogy szürke. A ködlámpa nem gyári és a felni sem, de ez az 1.8 VTI felni nem is áll neki rosszul.

    Ha van bármi kérdésed, akkor szólj nyugodtan.

    Mod.: Azt elfelejtettem, hogy közös platformra épült a 600-as Roverrel, ami azért jó, mert ha valami bontott alkatrészre van szükséged, akkor nagyobb eséllyel találsz.

    A klíma nagy melegben igazából csak az első üléssorban érezhető, de ezt egy hővédő fóliázás megoldja. Elöl nagyon kényelmes és sok hely van benne, hátul 180cm felett szűkösebb. A csomagtartó hatalmas. A lámpák borzasztó rosszak, kívánja az utólagos xenont. A fordulóköre nagyon nagy.

    [ Szerkesztve ]

    Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

Új hozzászólás Aktív témák