Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Atomgeszi #30145 üzenetére

    És bocs, hogy kirohanok, de direkt visszakerestem, és sehol nem volt ilyenről szó eddig amikbe én belefutottam friss gránitosként.

    Valakinek le kell írni, hogy hogy mennek a dolgok ezeknél, mert ők, mint hivatalos bank semmi tájékoztatást nem képesek adni.

    Főleg, hogy a videochates kisasszony azt mondta, hogy amint él az eBank, ott lesz az ajánlókód. :D Tehát még ők se tudják ezek szerint.. akkor így adnak tájékoztatást?

    Múltkor az OTP-s chaten meg a román otp oldalát linkelte be az ügyintéző, hogy ez van náluk csomag. Mondom szuper, és akkor én miért lej-ben fizetek azért a csomagért?

    kis szünet, ja, ez nálunk (Mo-n) mégsem elérhető. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Eladó csúcs DLP házimozi projektor: https://hardverapro.hu/apro/projectiondesign_cyviz_f32_vizsim_mozigep_projekto_4/hsz_1-50.html

  • RR-13

    őstag

    válasz Atomgeszi #30145 üzenetére

    Kb. én is így ki voltam akadva rájuk 1,5 évvel ezelőtt, ezért nekem ez belefér még, amiket írtál, és nem túlpörgés egyáltalán. :N
    Nagyon meglepődtem én is vagy 20 dolgon, és az amatőr folyamataikon. Sok dolog nem korrekt náluk. :(

    Most sem azért nyitottam ismét számlát náluk, mert annyira profik, hanem azért "mertem", mert már ismertem a hibáikat, a buktatókat, és fel voltam mindenre készülve, és mivel díjmentes a számla meg is tartom majd.
    A 30E Forint nyitási bónuszt a korábbi hibák miatt betudtam kompenzációnak, ami persze a nyitás egyik fő mozgatója volt, nem titok ez.
    És valamire majd jó lesz a számla később így, hogy már a nem ingyenes utalásos Sztár csomagban is megoldható a teljesen díjmentes Fizetési Kérelem alapú "utalás" teljesítése díjmentesen (Tr. adó nélkül), így jobb a csomag is.

    A kártyát meg lemondom majd 11 hónap múlva. hogy ne vigye a következő éves díjat el.

Új hozzászólás Aktív témák