Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    Sziasztok!
    Tegnap tettem fel egy kérdést bankszámla és bankkártya ügyben, hogy melyik a legjobb megoldás, legegyszerűbb és legolcsóbb, nézegettem a feltételeket és valaki mondta, hogy törvényben meghatározott a havi 2x ingyenes pénzfelvétel atm-ből, viszont at otp-nél ilyen nincsen, hanem pénzbe kerül, pontosabban ennyibe, idézem a honlapjukról: "ATM-Készpénzfelvétel, OTP ATM esetén: 118 Ft + a felvett összeg 1,49%-a, idegen ATM esetén: 1 174 Ft + a felvett összeg 0,6%". A másik, hogy van-e olyan bankszámla ahol nincs egyáltalán havi számlavezetési díj, mert én eddig mindenhol láttam olyan 460 és 670 Ft között. Ezért még mindig keresem a megfelelő bankszámla és hozzá tartozó bankkártyát, fizu arra menne, havonta 2x pénzfelvét atm-ből, vásárlás üzletekben kártyával párszor, ingyenes a havi 2x atm-ből pénzfelvétel és nincs számlavezetési díj, pláne nem 500-700 Ft.
    Ha valaki tud ilyesmiket, megköszönném ha tudna segíteni és linkelné is az adott számlacsomagot és kártyát.
    És ha valaki megtudná mondani, hogy otp-nél miért nincs havi 2x ingyenes pénzfelvételi lehetőség.
    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák