Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz beers #12702 üzenetére

    Amennyiben február 12-én szüntetted meg, akkor jó eséllyel kiszámlázzák majd a márciusi 2.390 Ft havi díjat, mert a felmondási időre is "jár" nekik a havi díj, kivéve, ha előre teljesíted a március hónapra is a díjmentes számlavezetés feltételt.
    Vagyis, ha február 15 - március 14 között történik bejövő utalás minimum 150 ezer Ft összegben.

    Amennyiben "csak" február 12-éig történik pl. egy min. 150 ezres bejövő utalás, akkor az csak a februári havi díj mentességére "elég"!
    Ahhoz, hogy a felmondási idő végéig is teljesüljön "előre" a feltétel, ahhoz február 15 vagy 16-án kellene érkeznie egy min.150 ezres utalásnak, és pl. február 17-én történő felmondás esetén már a márciusi havi díj is díjmentesnek kellene lennie.

    Mi március 01-én akartunk bemenni, de az vasárnap, ezért helyette február 21-én megyünk be megszüntetni, és február 18-án utalunk még 1x egy kb.151 ezres összeget ide-oda, hogy meglegyen a felmondás végéig (március 21-ig) is a díjmentes számlavezetési feltétel. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák