Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz Laraxior #8217 üzenetére

    Azthiszem ha igazán őszinte akarnék lenni, nekem is valami ilyesmi lenne a véleményem, és tényleg azt kell, hogy mondjam nem az irigység beszél belőlem (amennyire persze az ember objektiv tud lenni a saját véleményével kapcsolatban:B), mert ha lenne pénzem, sem erre költeném :)

    Egész pontosan én ezt gondolom erről:
    Szép konfig, és különleges is, hiszen elég kevés embernek van kis hazánkban ilyen jelenleg, ez teszi igazán különlegessé, és valószinüleg ez "okozta" a pü.-ket is, amiket a kolléga kapott,de kétségtelen, hogy ez az amit én sem értek, hogy valyh' miért? :) Tényleg csak olyan dolgok vannak benne, amit megveszel, és összeszereled, semmi "non-stock" megoldást nem látok.

    Tehát leginkbb azthiszem félreértjük/elbeszélünk egymás mellett a konfig különlegességének okában.
    Nem annyira a "modding-érték" ami itt játszik, és nem is ezért érkeznek oda a privik. A ráköltött pénz mennyiségéből fakadóan nagy teljesitmény, és "erőmű volta" miatt ugyanannyira keveseknek lesz ilyen gépe, mint mondjuk egy olyan, amiben benne van jópár munkaóra (pl. most az elmúlt napokban Zájec, vagy hirtelen tudnék még mondani itt jópár konfigot, ami fele ennyibe sem került,de hetekig tervezgette, rajzolgatta, fúrta-faragta a hazdája). Különleges, és az a lényeg, az én véleményem meg úgysem számit :B

    p.s.: Készen vagyok ám már majdnem a konfiggal,de a hétvégén LAN-on, jól összeporoltam, ujjlenyomatoztam, szóval csak "preview" képek lesznek ma...

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák