Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gee_-

    tag

    válasz GFerr56 #64066 üzenetére

    uh hát köszönöm ezt a rengeteg segítséget mindenkitől,
    Első körben ezt a FanExperttel próbálom ki mit tudok kihozni belőle.

    Igazság szerint nem a hang miatt szeretném a ház ventijét szabályozni hanem hogy ne szívjon be annyi port, tényleg 1,5 hét alatt tisztítani kell pedig asztalon van a gép nem a földön.

    De igazatok van szüksége van a gépnek a levegőre, emiatt elgondolkoztam hogy lehet nem kikapcsolni kéne őket hanem csak szabályozni hogy alapjáraton a legkisebb fordulaton menjen és ha dolgozik a gép akkor fokozatosan növelje a fordulatot. Meglátjuk a FanExperttel meddig juttok és mit tudok kihozni belőle, most így első körbe rájöttem hogy nem is tudom hogy a mostani ház ventik hová vannak kötve és egyáltalán szabályozhatóak e.
    Otthon ránézek majd, akár a ventilátorokat is lecserélem ha szükséges, mondjuk valami RGB ledes ventilátort szeretnék a házba mindenféle képen mert a végső elképzelésem valami olyan lenne hogy hőfoktól függően színeződnek a ventilátorok. Az alaplap és a led csík amit vettem hozzá az tudja ezt szerencsére könnyen meglátjuk mennyire lesz erős fénye a gépházon belül.

    A FanExpertet a biosból kezdjem el használni vagy inkább win alatt szoftversen?
    Vagy a szoftver a bios beállításokat is átírja?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák