Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz jenei92 #5868 üzenetére

    Persze változik.

    Lehet, hogy menni fog egy új BIOS-sl, de /pillanat ez a bios még nem létezik. Ergó vagy megveszi barátunk a lapot és imádkozik, hogy valaha kijön a számára szükséges BIOS, vagy választ vmi mást a listából. Mert ugye fennáll a veszély, hogy az a bios sose érkezik meg. Hisz nem érdeke a deszkagyárnak, hogy jó legyen a régi deszka is az új procik alá...

    Másrészről ezt az egész 45NM READY dolgot nem értem! Ha az alaplapon az FSB-t 100-600-ig, a feszt 1-1.6V-ig lehet állítani, és egy Q6600 vígan elszalad 3.6GHz-en (400FSB/1600PSB), akkor mi akadályozza a deszkát, hogy egy teljesen egyforma lábkiosztású procit meghajtson??

    Na én erre vagyok kíváncsi!

    Egyébként sejtem én, hogy mi az "igazság". Ez a "támogatja - nem támogatja" dolog csupán azt jelenti, hogy a BIOS-ban rögzítettek-e egy előre beállított gyári értéket a procihoz. Mint régen, mikor válogathattál a menüben! Vagy kiválasztottál egy a procidnak megfelelő beállítást, vagy rámentél, hogy User Define és belőtted kézzel. Viszont akkor mindent be kell lőnöd!

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák