Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz Shokkolo #2437 üzenetére

    A magam részéről egyedül talán a telefonos távirányításra lett volna ötletem, erre való a HiControl app.
    Nem írtad, hogy itthon vásároltad a készüléket, mert ugye tudtommal csak akkor lehet a magyar oldalon regisztrálni. De ettől függetlenül is hasznosabb a futeko.com Q5/Q10 Pro fórumát böngészni, mivel ők a hivatalos EU forgalmazók, tőlük jönnek első kézből a leggyorsabb és legrészletesebb infók, valamint a több felhasználó miatt is jobban pörög az a fórum, több a tapasztalat. Persze ehhez némi angoltudás is szükségeltetik, de ilyen világban élünk.
    (Én már a topik indításakor javasoltam, hogy a legfontosabb futeko-s linkek kerüljenek be a topikösszefoglalóba, de nem jött rá reakció azóta sem. Igazából azt sem tudni, a topikgazda olvassa-e ezt a topikot...)

    VPisti: ez már a frissítés második fázisa, így kell kinéznie közben (Android 7-nél ez az animáció a kis zöld robot helyett). Kb. 5-10 perc alatt be kell fejeződnie ennek a folyamatnak. Remélhetőleg előtte már elvégezted az első fázist, vagyis a rendszer migrációját 5.1-ről 7-re (ott még a zöld robotot kellett látni közben).

    [ Szerkesztve ]

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák