Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    válasz G-Bali #1902 üzenetére

    Out of the box működik, de semmivel nem tud többet, vagy jobban, mint a harmad pénzért vett elődje. Jobban néz ki, jobban össze is van rakva, de pl. a gombjai ugyanúgy kattognak, mint a büdzsé légegérnek. Egyébként teljesen rendben van. Egérkurzor nem ugrál, nem akad, gépelés kényelmes. Jó használni.

    A tanítható dolgokról nem nagyon tudok mit mondani, mert nem akarok kiváltani vele semmit. A Q10 Pro mellé vettem, pont. Az IR learning mindenesetre működik. Az A.I. Power gombra betanítottam a bekapcsolást, mert a "rendes" power gomb csak kikapcsolni hajlandó a box-ot, be nem. A betanított power gomb meg csak bekapcsol, ki nem. Tisztára mint az előző légegerem. A bekapcsolást akkor átraktam a tévé távjára. Marad is, mert ez a tanított power elég furán viselkedik. Teljes rálátás kell neki, míg a rendes gombokat lényegében mindenhonnan érzékeli a box. Az meg nálam a soundbar mögött van, és helyhiány miatt ott is marad. Csak a STB tetejére tehetném, az meg elég meleg szabadon is. Van még egy 3. opció is, bekapcsoláskor kimászok a fotelból. De az nem fog megtörténni.
    Ezen a bekapcs mizérián kívül elégedett vagyok vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák