Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c4

    őstag

    válasz Joshi #1191 üzenetére

    "Mindig is tudtam hogy azt a felbontást tolja a lejátszó ami be van állítva, de basszus pont ez volt a bajom. "

    És hol, melyik gyári specifikációban olvastad, hogy automatán kimeneti felbontást állít a készülék?
    Ha itthon vetted, van/volt 14 napod az elállásra. A piac tele van jobbnál jobb, 4K, HDR, HDMI 2.0-ás támogatású lejátszóval, válassz olyat, ami megfelel az ízlésednek.

    Azért nem megy az Auto mód, mert többnyire semmi értelme. Ezerszer leírtuk a miérteket.
    Ki az hülye, aki egy 4K-s tévén 720x400 képponttal nézne egy .avit. vagy SD sorozatot...
    Szóval vegyél egy 4K-s stúdiómonitort, ami képes lehet a natív jel fogadására, és tegyél elé egy auto módot tudó lejátszót. De ne a Himedia legyen, mert az nem tudja., És nem bug vagy hiba.

    Én meg azt mondom, hogy Q-va jó volt már a Q5, mivel volt Dune lejátszóm, Popcorn V-TEN is, így bizton állíthatom. Na most akkor ki hazudik?

    Szerintem add el, várj egy neked megfelelő készülékre.
    Az idelátogató most éppen vagy 3 oldalnyit nyugodtan visszalapozhat, mert a készülékről semmilyen információt nem tud meg...

    (#1190) Dareiosss:

    Csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel... :) Megy már a True-HD hang lejátszása? A több m2ts-ből álló BD lemezeknél nem áll meg egy-egy pillanatra a lejátszás a váltáskor? Hálózatból megy már rendesen HD hanggal a nagyobb bitrátájú BD iso is? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák