Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz migabi24 #99287 üzenetére

    Korainak éreztem a "kinyilatkoztatást", mert új dugó + új szerelés volt, sokkott kaphatott a drót, de pár nap után talán mégis írok róla. Piszok jó lett. Nyugodt, nagyon nagy a tere, nyitott, de nem rikácsol és kb. az összes hang másképpen szól... A hangok jobban leválnak, pontosabb a pozíciójuk, szebb az ének, szebb minden hangszer. A tere nagyon "ölelős", még jobban, mint eddig bármikor. Szintet lépett a drót. :)
    Amúgy pocsékul volt szerelve, az elemi szálak kb 20%-a volt kontaktban a dugóval, szóval volt min javítani. Nem is szólt így, mint most. Lényegében vakon repültem, mert akár pénzkidobás is lehetett volna a vége, de hallottam valamit a hangjában, amitől azt gondoltam, hogy jó lesz ez, csak normálisan össze kell szerelni normális dugókkal és így is lett. Most már megmutatja, mire képes a Cardas kábel az "aranyos" Furutech dugókkal (direkt nem ródium). Ja, úgy tűnik ez nálam végállomás jó időre... sokáig fog bent állni ez a busz. :D

    Még valami... az elemi szálak egyenként zománcozottak voltak, amit le kellett égetni erős pákával és folyatni rá az ónt ezerrel, amit én otthon soha nem tudtam volna megtenni a "cseszlovák" pákámmal. Szóval, van amikor "telefonos segítséget" kell kérni, mert nincs más megoldás..

    Dorian: Az a baj, hogy az "átlagos rézdrót" "átlagosan" is szól, szerintem. Tehát egy jobb rendszer is erősen megsínyli, ha rangon aluli versenyzővel akarjuk összepárosítani.. ez megint az én személyes tapasztalatom és véleményem.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák