Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Ebit #15700 üzenetére

    Lassan már hirdetek mindent a hangfalat plusz erősítőt leszámítva. :)) De komolyan, a philips cd-lejátszómtól is megszabadulok hamarosan, mert az meg kissé kiemel középben. A Proton AC-420-amból szerintem az op amp-ok cseréjével jóval többet ki lehet hozni, tisztábban szól, nagyobb felbontással, több részlettel, csak még kicsit vékonyka, és kevésbé egységes, ezen akarok javítani. Persze lehetne kísérletezni még a Philips-szel is, nem tudom, a középkiemelés minek a számlájára írható. Csak nem a digitális szűrő kivétele miatt... :F
    A hangszedőt eladni egyébként roppant nehéz lesz számomra elfogadható összegért, ebben biztos vagyok. Az RIAA korrektort még talán el lehet adni mondjuk 20-ért a készítője hangsúlyos megnevezésével, de a hangszedőt (a gyártó is gyakorlatilag ismeretlen)... Ha 15-ért eladom, akkor már örülhetek. Ez van, zsákbamacska, sok pénzt lehet így bukni, senki sem tudja a tuti nyerő tippet, ami neked tetszeni fog.

    Egyébként már mondták is itthon, hogy nekem semminek a hangja nem tetszik. :)
    Nem nagyon érdemes elmenni fülelni, tapasztalatokat szerezni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák