Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozzy711

    őstag

    válasz avl #112713 üzenetére

    PC a forrásod
    ugyanakkor: "zenére-videóra optimalizálva" -> ez alatt mit értesz ? mi optimalizalva ? HW es SW oldalon

    Nincs játékprogram, szövegszerkesztő, vírusirtó stb. Win10 alatt megy, egy Foobar + MPC-Be és ennyi. :)
    A fidelizert néha futtattam, de nem igazán hallottam különbséget, így azt hanyagolom mostanában. A dac-nak az asio kimenetét használom, ami kikerüli a windows mixert, az pont elég.

    majd: "Spéci ún. audió pc-t még nem hallgattam" -> ha a fenti "optimalizálás"-ra gondolok, bizonyos mértékig ez is "spéci"; persze értem, hogy van sok lépés

    Reklám nélkül pl. Luxor Pc, az audio pc-nek minősíthető, de szerintem irreális az ára, biztosan nem költenék ennyit egy pc-re.

    kérdés, hogy a megteendö lépések mennyit számítanak és milyen sorrendben teendöek illetve mennyire hallhatóak ?
    Ezért írtam a "dolgozatot", hogy nyugodtan kihagyhatod a transzport kérdést ( szerintem ), elég egy alap pc + pl. egy topping D30pro ( vagy az 50 ami neked van )is, amivel bőven audiofil minőséget lehet elérni ( ha nem kell high-end persze ).

    nem arról van szó, hogy jobb hangot szeretnék (mintha ezt többen is félreértenék); erröl szó sincs !!!!!
    csak gondolati készülés arra, ha valami megadná magát

    Értem, erre is válaszoltam. Szerintem ha a szobaakusztika rendben van, akár egy laptop ( bár én inkább az asztali pc-t preferálom ) + D50 is képes élményszerű hangot adni, persze azért a korlátokat figyelembe véve.

    A vaktesztről nem tudok nyilatkozni, de fenti kombó pl. front end-ként biztos, hogy jó hangot tud produkálni!

Új hozzászólás Aktív témák