Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fererencz89

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz gordonfreemN #109522 üzenetére

    10 kanál valami a kavéba. Ebből 3 cukor, 1 só, 6 meg iztelen por. A végén édes lett. Tanulság: Mind édessé tette. :)

    Nem szotkam hibázni.

  • #10726912

    törölt tag

    válasz gordonfreemN #109522 üzenetére

    Onnan, hogy eldöntöd, hogy Cukrot teszel bele. Azaz olyan dolgok összességét, amiben kételkednek nagyon sokan. Mondták nekem, hogy gyűszűvel a tengert egy rca dugó kihagyása...és az összes rca fugó kihagyása? Mind egy szem cukor. Egy elv.
    Denesdr: nem egy kábelt hallgatsz. Hanem rendszert. Egy kábel tesztelése még mindig dedószint.
    Ferencsz89: kb ezen a szinten, de minnrl édesebb a kávé, annál jobban kijön a só íze. Az íztelen pedig nem oszt nem szoroz ( elvileg). A lényeg, hogy édes kávét iszol. De mindez átvitt értelwm, bár elég találó.
    Az más kérdés, hogy ha pl kiveszed az összes tápdugót és bekötöd direktre, s kiveszed a készülék felőli csatlakozó aljzatot, s a lehető legkevesebb dolgot hagyod a tápkábel és a készülék között, akkor mindez a sokórás munka annyi javulast hoz, hogy örülsz...egy tápkábel cseréje nem. S még mindig a hatások iránya, a javulás összessége a mérvadó, nem egyetlen dolog. Hogy mennyi íztelen port teszel...ha ismered a rendszered, akkor a legcsekélyebb mértékű változást is meghallod, mi nél tisztább a rendszer, annál jobban..az rlfogulatlanság pedig ömérdek ( ezt sosem érti senki), hisz az én érdekem, hogy jó rendszert hallgassak..nagyon egyszerű lenne az életem, ha a srmmi nem számít világban élhetnék, ha megelégedhettem volna ennyivel.
    Tamoo: nem egy dolgot nem tesztelünk. Rendszert tesztelünk. Felvétel pillanatától a hang meghallgatásáig mindent egyszerre. Ha egy tápkábelt tesztelsz, akkor a tápkábelen keresd a playgombot. Adjon a tápkábel hangot neked. S válsz olyanná, aki szerint nincs hatása egy tápkábelnek mert ( elnyomja a biztosíték, a szar dugók, a többi sz.r kábel torzítása, fázishibák, hangváltó hibák, készülék hibák) nem hallod vaktesztelve, vagy leszel kábelfüggő, mint a másik oldalon, akik folyamatosan cserélgetnek mindent, kábelt, eszközt, stb. Egyik se jó irány. Rendszer van, azt hallgatod, azt teszteled. Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák