Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balintkhaa

    csendes tag

    Hi all!

    Elég nagy problémám lenne. hosszú történet lesz de kezdem az elején.
    Szal. van 1 80 gigás vinyóm és régebben 2 partíció volt rajta. az egyik a windowsnak (10 gb) a másik az egyéb programoknak és dokumentumoknak (70 gb). vista volt a gépen.és ott kezdődött a probléma h egy ismerősömnek tesztelni akartam egy programot h megy e vistával. a program neve : osl2000. ha valaki esetleg nem tudná ez egy ilyen bootolási partíció választó progi. az a lényeg h ezt feltelepítettem és utánna nem tudtam bootoltatni a c: meghajtót mert azt mondta a gép h onnan nem tud. szenvedtem vele egy napot és úgy döntöttem h átviszem a vinyót egy ismerősömhöz és az ő gépéröl töröljük a progit a gépemröl. ez sikerült is . asszem a c: gyökér könyvtárába épült be a progi. kitöröltük simán del-el nem uninstalláltuk. ezután mikor legközelebb indítottam a gépet valami problémája volt és azt mondta h tegyem be a vista telepítőlemezét és az mejd megoldja a gondom. be is tettem, dolgozott is vele. eredmény: nem talált a gép bootolható partíciót. végső elkeseredésemben újra akartam telepíteni a windowst de az sem látott partíciót. sokat szenvedtem de nem jöttem rá h mi lehet a hiba. végül xp telepítőlemez az látott 1 partíciót ami 32Gb-s volt. (nem értem miért ennyi de ennyi) xp lemezzel sikerült is formázni ezután feltettem rá a vistát és most onnan írok. nem tudom mi lehet a gáz de a többi részét a vinyónak nem tudom visszanyerni. még csak formázatlan meghajtónak sem ismeri fel. pedig lenne rajta 1-2 fontos dokumentumom. nem tudom mi lehet a gond de nem is igazán értek hozzá. nem szeretnék új vinyót venni de nem tudom h van e más megoldás.
    ha valakinek van ötlete . van valami progi ami ki tudja javítani azt nagyon megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák