Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memora

    senior tag

    válasz liksoft #38679 üzenetére

    Szia, kösz az inifót! Az említett hang olyan volt, mintha jégeső pattogna az ablakon, vagy mintha egy kavicsot görögne, pattogna a lemezen, és folyamatosan neki-neki pattanna a HDD ház belső falának. Épp egy másik szobában voltam akkor, és azt hittem a hagra, hogy valami hirtelen jött zápor veri az ablakot...Remélem sikerült érzékletesen leírni :DDD
    A random fejmozgás lehet ilyen baromira hangos? Soha nem hallottam még ilyet egy HDD-től sem. Azóta 2x kapcsoltam be újra, de nem csinálta már többször. Érdekes info, hogy először a vírusirtóm (Avast!) is küldött egy üzenetet, hogy hardver, és szoftver-beállításokat javasolna, mert úgy gyorsabb lenne a gépem. Nem néztem meg, mit akart pontosan. Sem azelőtt, sem azóta (!) nem jelent meg újra ez az üzenet.

    Közben frissítettem a sentinelt (most a nem regisztrált verziót nem használhatom 15 nap után? Eddig nem volt ilyen!), teszek fel azzal is képeket (sajnos nem tudtam rájönni, hogy kell több képet egy hozzászólásba beilleszteni). Az új verzió szerint egy "kissé" megváltozott egy régebbi Samsung vinyóm állapota is: a kondíció az új sentinel szerint 98% helyett immár csak 9% !!! :Y
    Áll. 9 nap múlva be is adja majd a kulcsot...Erre kíváncsi leszek, ugyanis semmilyen hibát nem tapasztaltam nála. Meglátjuk mi lesz (a garancia sajna márciusban lejárt).

    A WD purple a legújabb sentinel szerint:

    [ Szerkesztve ]

    Fancy quote placeholder

Új hozzászólás Aktív témák