Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz szucsinka #27205 üzenetére

    Én már végigzongoráztam ezt Nvidiával 1060-al. Az egyetlen épkézláb megoldás, amit MadVR fórumon is leírnak Nvidia esetében, az RGB kimenet, viszont így küldheted 23Hz-en is.

    Nálam is volt a pontosodás, de csak időnként és ennél is ritkábban full zöldes kép. Egyszerűen nem tudja a megfelelő beállításokat. Csináltam egy gyors, kissé béna tesztet, mert a fotós állvány nem volt nálam, így csak telefonnal lőttem pár összehasonlító képet.

    1-2 képet leszámítva Nvidiával az RBG beállítás volt a nyerő HDR esetén. Csakis így ment át a 10bit és a teljes dinamikatartomány.

    Kiemelhetnék pár részletet, de maradjunk csak ott, mikor a villamos megy át a felüljárón. A bal alsó sarokban hasonlítsd össze a füvet a 444 limited az RGB full-al. Sokkal részlet gazdagabb.

    Maga a beállítás is rémálom volt, napokat szenvedtem vele, mire valóban 444 ment ki a TV-re, de ennyit ért az egész, az RGB jobb volt. Viszont a legjobb tényleg a TV belső lejátszóját használni plexel vagy bármivel. 5Ghz wifin, ha nem zavarja semmi, akkor simán átmegy 80Mhz-en 2-300Mbit is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák