Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz #67688960 #1020 üzenetére

    A Magnat Monitor szettből egyel nagyobb, 990-es frontokkal, de csak 110-es surroundokkal már 40e Ft-ért kapható az eDigitalban.

    Én halgattam a Monitor szettet, belépőszintnek még csak-csak elmegy, de ha a keret lehetővé teszi, azért nem árt egy kissé komolyabb hangfalakat venni. A Heco szett ár/értékben szinte verhetettlen. A Dali zenehalgatásra jobb lenne, de pont elektronikus és kemény rock zenénél a mélye kevés lesz ide mélynyomó nélkül szvsz, márpedig mélynyomóval már nem fér bele a keretbe.

    Sajnos a Yamaha hangfalakból vagy a P110 / 240 / 460 szintű műanyag dobozos egybe szettek kaphatóak, vagy pl. a netdepónál láttam NS-50-esekből és NS-P60-ból álló szettet, ami szintén nem egy komoly dolog. Egy NS-555 / -444 / -333-as szett olyan 80-100e Ft-ért nagyon jó vétel lenne, de ilyesmit sehol sem láttam.

    Szerk.: Amúgy remélhetőelg két héten belül egy Heco szettet össze fogok állítani, kiváncsi leszek rá, hogy fognak muzsikálni normális (ie.: nem bemutatóterem vagy bolt) körülmények között.

    Szerk.2.: Miért a nagyobb Onkyo 605-öst vennéd amúgy? :F
    A Dolby HD és DTS HD támogatás miatt?

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák