Hirdetés

Aktív témák

  • madgie

    titán

    No, srácok, meguntam, hogy a tévé mellett káosz van, jó volna lecserélni az Onkyo TX-SR 504E-t valami HDMI-s modellre. Most egy Popcorn Hour A-210, egy PS3 és a PC-m (HTPC házikó) alkotja a kábelköteg egy jó részét, három HDMI kábel megy a tévébe (LG 50PQ2000), három optikai kábel tekergőzik az erősítőbe, jó lenne leredukálni ezt úgy, hogy csak egy HDMI menjen a tévé felé (az optikait meg elfelejteni). Szóval, nem túl vaskos árú kütyüt keresek, a JBL SCS-178 mellé nem is igazán szükséges a csúcsminőség, meg hát panelban nem is nagyon bömböltethetem (bár tudom, hogy egy patent cucc jobban szól halkan is). Mi még a fontos? Lehetőleg alacsonyabb legyen, mint a mostani erősítőm, jobban illene a többi cucc közé és több helye volna szellőzni. Mérőmiki nem lenne hátrány, meg az olyan táv sem, amivel a tévé ki/be, csatornaváltás, input távvezérelhető (megszerettem a mostaniban, a tévé saját távja nem is kell). Eddig a Yamaha RX-V371/471-et néztem, árban nem is nagyon szeretnék az utóbbi felé menni... bár a Marantz NR-1501 is nagyon tetszetős, de a mostani hangdobozok mellé talán feleslegesen sok, no és ARC-ot sem tud (nem mintha a mostani tévém tudná, de nem árt a jövőre gondolva vásárolni). Szóval, van valami tuti ajánlatotok, okos ötletetek?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák