Hirdetés

Aktív témák

  • béla2255

    csendes tag

    válasz klepto #312 üzenetére

    Szia!

    Néked olyan cucc kellene, nem akarok (nem is tudok) típust mondani, ami régen 2+3.1 /pl 2*150+3*70+sub/ rendszerű volt. 7.1-ben még nem láttam ilyet.

    Én megtartottam a régi gagyi (szégyellem leírni) Fisher erősítőmet (STK végfok IC-vel - párba válogatott tranyókkal ellátott AB osztályú hibrid) és az egyetemista koromban épített phono erősítőmet.

    Ez van, valamit valamiért.

    Szerintem a házimozi és a ''rendes'' Hi-Fi nem dobozolható egybe. Keresdd meg a kompromisszum határát. (Bár nem tudom mit hallgatsz)

    A Sony-ról még mindig lebeszélnélek - műsorszolgáltató cégnél dolgozom :( - a Sony egyszerűen szemfényvesztés (legalábbis szerintem. Aki milliós kategória alatt nem képes megbízhatóan működő, egyszerűen kezelhető, alapvető paramétereket betartó eszközöket forgalomba hozni, és csak a processzor cserét ismerő szintű szervízhálózatot üzemeltet, az ne akarjon eladni csak a Tecsóban+Madaras Tecsóban) Annak idején a Metró nevű giga gagyiban lehetett kapni no name típusú dvd lejátszót, ami ha belenéztünk a 6* drágább Sony volt 1 az 1-ben, de nem volt lebutítva a szoftvere. Igaz 1-2 dB-s eltérések voltak bizonyos paraméterekben, amik a denevérek számára rendkívül fontosak.

    Üdv

    Boldog Új Évet

    És ne feledd a Hangfal, a Hangfal, a Hangfal ....

    'Nem vagyok paranoiás' 'Nem és Nem és... d..o .. kt.. or .. Úr ....' :)

    Van élet a HIFI után is

Aktív témák