Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oldfighter

    senior tag

    válasz Ciripke #86336 üzenetére

    Onkyo mozisabb hangkarakterű, míg a Denon lágyabb, zeneibb, ezáltal alkalmas zenei anyagok szélesebb tárházát élvezetesebben megszólaltatni. Javaslom, vásárlás előtt hallgasd meg őket. Ha Pesti vagy, akkor egyszerűbb a dolgod, van számos bemutatóterem ahol erre lehetőséged nyílik.

    Süket szomszéd a jó szomszéd!

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Ciripke #86336 üzenetére

    Szerintem az X2000 hibás döntés lenne.

    Nekem volt.

    Legalábbis a Triangle Antallal nagyon nem jön ki, ami szerintem nem a Triangle-t minősíti, hanem a Denont.
    Mivel a Triangle pár ára több mint a duplája az X2000-nek, ezért nincsenek is pertuban, de hogy semmilyen érzelmet ne tudjon átadni a hangfalaknak, az egészen hihetetlen számomra.
    Ellenben második hete van nálam egy Yamaha RX V775, ami viszont nagyon kellemes ugyanezzel a hangfallal, ami megint csak a Denon X2000-et minősíti. Amúgy minden tekintetben agyon veri a Denont filmen, koncerten és persze FLAC-t hallgatva is, akár Pure Direct módban. A Denon X2000-en a Pure Direct módot egyáltalán nem lehet használni, olyan silány minőséget reprezentál.
    Természetesen szigorúan szerintem, de azért mindenkit lebeszélnék az X2000 megvásárlásáról, hacsak nem budget áron jut hozzá.

    Egy kb.15 ezer FT-os erősítő is zeneibb, mint az X2000, akit érdekel néha a zenehallgatás is. El sem tudom képzelni, milyen lehet egy ennél alacsonyabb "rangú" Denon. :F

    Félre téve az előítéletemet, persze akadhat olyan hangfal is a földgolyón, amivel rendesen együtt tud dolgozni ez az erősítő, de az bizonyos, hogy nem szabad osztályán felüli darabot mögé akasztani.
    Megint hangsúlyozom: szerintem.

    Az Onkyot nem hallottam.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák