Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albertka

    csendes tag

    válasz VoidXs #168390 üzenetére

    Köszi a válaszokat:

    Polaritás: megnéztem pontosan és (pontos verzió/build számokat nem találván) abban a verzióban ami konstans pozitívat mér a cavern.exe dátuma január 4 a zip file-ban, ami pedig inkább negatívat váltakozóan pedig január 26-os dátummal fut.
    Mindkét verzió fel van téve egymás mellé és egymás után mérve ugyanabban a pozícióban produkálja nálam az anomáliát.

    Export/import - sub: szerencsére rosszul emlékeztem és "export measured respond"-ot mentettem ki. Így rá tudtam húzni az új sub feature-t, de valami nagyon rosszul sült el. Sub bődületesen túlvezérelt lett és kb. mintha minden másik hangfalon megszűnt volna a dinamika.
    Asus STX2 kártyát használok csak ASIO kiementen keresztül és Jriver-t használok "processzornak".
    A filtereket csak "convoluted eq"-ként tudtam eddig beimportálni Jriverbe, hogy magam szerkesztettem egy config file-t hozzá, ami jelen esetben így néz ki.
    Alapvetően hogyan kellene ennek működnie equalizer apo esetén? A szűröket "graphic eq"-ként kellene betölteni majd ezen felül a cavernsealing.wav-ot mint convolution filterként?
    Van egy olyan érzésem, hogy ez így nálam csúszik szét - és súlyoznom kellne a sub-ot és 3.0 helyett 3.5-öt használni :F Már ha egyáltalán így fog működni...
    Ha esetleg van tipped azt nagyon megköszönném...

Új hozzászólás Aktív témák