Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    válasz ctrlaltdel13 #163661 üzenetére

    Őszintén szólva én csak egy totál szimpla SVS SB1000-re gondoltam, de annyira még nem foglalkoztat a dolog hogy mégegyszer ennyit költsek arra amit nemrég majdnem azért adtam el mert egyszerűen zavar hogy 100e forinttért a 11-es állásból 1-esen van és "nincs kihasználva" hacsak nem jönnek haverok demozgatni.Nem ülök kiemelésben, rew-el szépen ellenőriztem, nagyon kellemesen szól, csak én meglehetősen halkan nézek filmeket és nem igénylem a 100+ decibelleket.Reménykedtem benne hogy van bevált jóval szerényebb teljesítményű kisebb helyigényű zárt, ami a fentiek szerint hangban is "jobb", de gondolom túl sokat akarok egyszerre :)

    @Quetz:

    Látod engem pont ez zavar meg hogy most itt végignyálazva egy ilyen eszmecserét hirtelen nem is értem hogy miért használ bárki reflexes ládát ha egyszer a másik konstrukció "mindenben jobb", persze annyit már én is értek hogy a vélemények közt érdemes szelektálni.Tudtommal neked is életképesebb dobozaid vannak..Szerinted a 30hz alá menés például egy értelmes kitűzött cél, vagy ez a számháború része másodlagos a dolognak? (Most eltekintve a zárt/reflex kérdéstől)

Új hozzászólás Aktív témák