Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hohocali

    aktív tag

    válasz Quetz #146551 üzenetére

    Minden olyan helyen, ahol vilagos van, van UV is. Ezert fakulnak ki a butorok, sotetedik meg a fa, stb. Mennyisegre ez keves, embernek artalmatlan, ha erre gondolsz. Hosszu ido alatt (10-20 ev) sokmindent tonkretesz.
    Vannak nekem Tannoy hangfalaim a 90-es evekbol, elolap nelkuliek. 2 evvel ezelottig ezek voltak beallitva hatterzenelesre, ekkor meg nem hazimoziztam. Mindegyik hangsugarzon latszik serules, amit az ido okozott. A jobb elso front kozep/mely hagszoroinak a muanyag kereten repedesek is vannak. Igaz, ez tobbet kapott a napbol, nyaron koran reggel 1-2 orat erte napfeny ablakon keresztul. Van 2 par Tannoy M1 is, amit szinten a 90-es evek vegen vettunk egy vendeglato helyre. Az egyik par par ev utan padlasra kerult, nem hasznaltuk. 2 evvel ezelott elovettem, hogy felhasznalom. Elolap alatt meg pokhalo is volt, de a hangsugarzok ugy neztek ki, mintha ujak lennenek (ezen meg is lepodtem).
    Ha valaki par evente csereli a cuccait, annak ez lenyegtelen. Meg valoszinuleg egy sotet hazimozi szobaban is jobban birjak, mit egy nap-vilagos nappaliban.

    "az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

Új hozzászólás Aktív témák