Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz Tonyka 2 #143530 üzenetére

    Érthető amit mondasz, de nézd meg az 55" fölötti árakat. Addig amíg egy 55"-os tévé 200-500ezer Ft-ba kerül, addig a 65"-os méret szinte a duplája ennek a nagyobbakról nem is beszélve. Szóval még mindig az ár a visszatartó tényező, nem pedig az hogy kinek mekkora kellene. Elég csak a tévés fórumokat olvasni, sokan vennének 65" és fölötti méretet, csak hát nincs rá lóvé.

  • Hohocali

    aktív tag

    válasz Tonyka 2 #143530 üzenetére

    Hosszútávon nézve a dolgot, évtizedekkel ezelőtt 50-70cm-es TV-k (CRT) voltak többségben. Aztán megjelent más technológia, ami lehetővé tette a méretnövekedést, és amiből szintén létezik 50-70cm-es, de az emberek mégsem ezt veszik, hanem a nagyobbakat. Ha rövidebb távra is bontod a "történelmet", szerintem akkor is folyamatosan nő az átlag méret. Úgy gondolod, itt meg fogunk állni? Térjünk vissza erre 5-10 év múlva.. ;)

    Azért azt beláthatod, hogy egy 40" vs 65" között jelentős árkülönbség van. Természetesen azonos minőségi kategóriát nézve. Hogy ez nem ár kérdése... :)

    Pár éve apóséknak kellett TV, szóltak, hogy mit. Kis szoba, közel ülnek, mondtam ide szerintem elég lesz a 42". Rákérdeztek mennyi és mennyi a nagyobb. Mivel nem volt nagy különbség, 47" lett. Tehát nagyobbat akartak. Pedig HD adásuk sem volt akkor még! És ugyanezt tapasztalom haveri körben is, pedig senki nem "mozis".

    Szerk.: Láttam közben írtál. Nem okés más eszközök árát ide hozni, pont azért, amit mondtál, hogy manapság az embereknek nem a legfontosabb a TV. Megveszik 300k-ért a mobilt, de ez nem jelenti azt, hogy akkor a TV-t is. A TV nem fontos, arra fele annyit szánnak. Mi jön ki 150k-ból? És megveszik.

    [ Szerkesztve ]

    "az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

Új hozzászólás Aktív témák