Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomic

    addikt

    válasz BBéci #126737 üzenetére

    A HDMI kimenetről az erősítőnél esett szó. Mégpedig ott,hogy tudja-e a 23.976 jel kibocsájtását vagy nem.De lehet én írtam rosszul,vagy félreérthetően.

    Sajnálom,hogy nem sikerült az RCA kimenetet kipróbálnotok a 411-en.Sokat segített volna. Marad a személyes tapasztalat.

    robi-k Igen a 150 ezer az nagyon az alsó határ.
    Mint írtam, én olcsóbban szeretnék kihozni egy mindenest.Bár tudom jobb a célhardverek együttese,de nincs akkora igény a zene hallgatásra.Ha viszont hallgatok akkor szeretném azt relatív jó minőségben hallani.
    Volt egy ötlet,hogy mi lenne ha zenére összeállítanák egy "kocka",hozzá egy DAC,és ezt az Arcam erősítőbe kötésén, míg nem lesz sztereó erősítőm.Plusz mozizni egy PC-t összerakni,amihez a beállításához gőzöm nincs. De így sokkal több pénzem állna benne mintha vennék egy 411-et(feltéve ha kiváló az RCA kimenet),és ezt használnám mindenre.

    Nézem ezt az esetleges képkocka ugrást,de ha a szemem kifolyik sem látok ilyet. Vagy csak nekem nem tűnik fel.Bár korábban egy Egreat lejátszónál észre vettem mikor döccent,szóval tudom milyennek kellene lennie.

Új hozzászólás Aktív témák