Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Ilyen lesz a Morbid Metal

    gp A Unity-vel készülő rogue-lite PC-re készül és még idén megkapjuk elvileg.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz BBéci #121492 üzenetére

    "Ott valóban nagy eséllyel hibátlan hangzást adnak az akkora hangdobozok. Ha 4-5 méterre ülnél tőlük és egymástól szintén akkora távolságra lennének, más lenne a helyzet."

    .... szeretem az ilyen "megmagyarázós sarkításokat", az itt jelzett távolságok alapján az már egy 35-50nm-es helység lehet (ha mögötted is van hely), na oda már álló dobozból is tisztességes kell.....

    .... szóval én nem kardoskodok mindenáron az állványos dobozok, mellet, de egy átlag magyar nappaliba, bőven elégnek bizonyulnak a legtöbb esetben és az (azonos) állódobozok sokszor csak pénzkidobást jelentenek, de látványnak szebbek (ha valaki szereti a nagyot) ..... de mindenki vegyen olyat, amilyet szeretne ..... mindez mozira értendő, sztereóra mindenképp állót javaslok én is, hogy ebből félreértés ne legyen ....

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák