Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz Tamoo #59873 üzenetére

    Elvileg nincs.
    Tudom, hogy nem szép. Legalábbis én nem vagyok elégedett. Azt a "néhány" nagy csúcsot ki akartam szedni, de hiába tettem a lokális maximumra vagy minimumra ellenkező előjelű korrekciót nem simult, ki, vagy eltolódott, vagy ha az eltolódást is korrigáltam akkor nem történt szinte semmi.
    Ezért azt választottam, hogy több negatívval, valójában lefelé lapítottam az egészet. Ezért van a zöld a 70dB környékén. Egyszerűen nekem itt megállt a képességem. Pedig a családom nagy örömére több napon több órát szórakoztam vele.
    úgyhogy az előnytelen hangszóró elhelyezéssel és a nagyon rossz akusztikai adottságokkal magyaráztam. Ez a kettő tényleg nagyon rossz.
    Azzal vigasztalom magam, hogy talán idén nyáron vagy ősszel elkészül a tetőtér, akkor oda felköltöznek a gyerekek és az össze cuccuk a szobájukba kerülne, tehát majd nem üres lesz a nappali. Tehát jut hely és tér a hangszóróknak és a mélynyomó elhelyezésével is lehet játszani, akár elöl akár hátul vagy oldalt, akár vegyesen, ha addig meglesz a t12 párja.

Új hozzászólás Aktív témák