Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisskd

    tag

    válasz Cifu #8026 üzenetére

    Ennél már egy fokkal jobb egy openWRT-s routerrel próbálkozni legalább, de tapasztalataim alapján azt is max. nagyon kiegészítő funkcióra (pl. hálózati scanner tárhelyének) alkalmaznám szívesen a jövőben ...

    Annyira még mindig nem drága az áram/eszik sokat egy régebbi, nem atomerős x86, hogy megérje ezzel mókolni manapság.

  • 5leteseN

    aktív tag

    válasz Cifu #8026 üzenetére

    "...Érdekesnek érdekes, de rengeteg kompromisszumot kell vállalni vele... "

    Így van, ahogy írtam is: "...Kísérletező kedvűeknek..."

    Sok helyen van saját, szomszéd, rokonság forrásból ilyen "vas".
    Papiron elég gyenge, de azt néztem, hogy sok feladatra van célorientált kiegészítője, nem kell a harmatgyenge CPU-nak ezekkel törődnie, "csak" az elemek összehangolása a feladata a legtöbb esetben. A kicsit is újabb darabok 4K-sak, meglepően jó sepckójú HDMI-vel, amiket viszont vásárláskor meg kell fizetni.

    Ha akad otthon, a közelben, elérhető darab, kis (Yt-os) keresgéléssel sok segítség található, + valószínűleg helyi segítség is kérhető.

    Érdekességként tettem be, ahogy más is megállapította a téma "kategóriáját"!
    Kicsit elszántan idomítva a "vasat" meglepően sokat lehet belőle kihozni.

    A legtöbb pedig amit nyerni lehet vele, az a megszerzett tudás!
    Igen, valóban: kevés pénzből lehet hasonlót, jobbat gyorsan összerakni, de azzal nem adnak tudást!
    Egyéni döntés, hogy kell-e a kis tudás, vagy csak fogyasztunk továbbra is "lelkesen"! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák