Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quby

    őstag

    válasz Honkydoo #3454 üzenetére

    Ha tikositott VPN-ről mész be akkor ha minden forgalmat bele kényszeritesz a tunelbe, akkor az egyik legbiztonságosabb módszer. Bár a sebességből veszitesz, de megéri. Bármilyen free hotspotról elérhetővé válnak az adataid biztonságosan. Arrol nem is beszélve hogy (ahogy előttem is irták) a tiltott a tartalmak is elérhetőek lesznek. Igy fészbukoztam kínából is :D

    (#3458) tvamos
    2007-ben kezdtem homeservert épiteni ubuntu 7.04-el. Webminnel kezdtem. Azóta linux servereket üzemeltetek. Hidd el a CLI-nél hatásosabb megoldás NINCS!!!
    Sokan félnek tőle, mert egyszeűbb grafikusan kttintgatni....de nem. Azt is meg kell tanuldd hogy hová kattints, vagy meg kell keresd. Amig nem tudod hol van addig a grafikus is kusza, lassú. És bármi furcsa a CLI-ben is van segitség. (tab, man stb) A mai napig ha egy Mac is elém kerül, az egyetlen amit megtalálok benne, az a terminál, (meg nyilván ami az asztalon van) pedig az aztán igazán grafikusnak tervezett os...:D
    Ha használsz linux-ot (pláne ilyen célra) előbb-utóbb ha akarod ha nem, szép lassan meg fogod tanulni...:DDD

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Új hozzászólás Aktív témák