Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Szél #174 üzenetére

    Valamit félreértettél :U
    Én Téged megerősítve, hogy nehéz, és komoly tervezőmunka és tapasztalat szügséges egy hangfal építéshez, írtam le azt, hogy én sem maganak csináltam a doboztervet, légtérfogat számítást, stb. Én az elmúlt közel fél év alatt, nagyon sok emberrel beszélgettem, és sok fórumon kértem tanácsot, mire addig eljutottam, hogy össze mertem válogatni hangszórókat. És akkor még csak a hangszórókról van szó, nem a hangfalról. Azt mondom, hogy akinek nincs gépe, tapasztalata, vagy van a közelében olyan ember, aki hangfalépítéssel foglalkozik, és nem túl drágán, akkor ne áljon neki otthon, hanem építesse meg.
    Egyébként én egy center hangfalt csináltattam egy leendő házimozi rendszer első darbjaként, amiben 2db 15cm-s, és a kettő között 1db magas van. Amikor megláttam a hangfalat, majdnem elküldtem a srácot melegebb éghajlatra, hogy én centert kértem, nem egy óriásbébit! Ő erre azt mondta, hogy ha ettől kisebb, sehogy nem fog szólni :U Szóval most van egy, az átlag bolti centerekhez képest 1,5-2x nagyobb hangládám centerhangfalként. Persze a komolyabb cégek is ekkora méretet gyártanak 80-250k közötti áron ;]
    Az én hangfalam mérete ( fektetett állapotban) : Szélesség: 49.5cm, Magasság: 20.5cm, Mélység: 27.5cm

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák