Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psyho85

    aktív tag

    válasz breed30 #9892 üzenetére

    Az volt, hogy órányi szenvedések után vettem észre, hogy bizony van rajta 2 púpos kondi, a több pedig nagy valószínűséggel beszáradt. Szóval csak magamat okolhatom, miért nem néztem meg előtte rendesen, mielőtt fel akartam támasztani... Mindenesetre a 8 és a 9 is kevés! Csak a déli hídon össze lehet számolni 8 nyomot - kemény anyag, az tuti. Szóval több lesz az :D! Segítségnek egy eredeti állapot.

    @Dzso22 & Breed30: én soha nem használnék előlapi panelt, nyilván mert nem hajtom annyira gépet (ennyi bőven elég (fesz. emelés nélküli eredmény)), meg a hardverem (E-MU 1212m) sem támogatja a kivezetést - sajnos (pontosabban van hozzá röpke 100e-ért egy külső dock).

    @Zefír: Kilóg a szarvasláb :D! Asszony gépében egy Vargánés volt sokáig, egyszer rátettetem +1 vinyót, és boot alatt meghalt. Kivettem, ment. Új táp (Q-TEC, muhaha), régi szétszed, és nem volt benne kondi, ami ne folyt volna el! Csoda, hogy egyáltalán eddig bírta!

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Új hozzászólás Aktív témák