Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz person #13618 üzenetére

    Arra gondoltam, hogy a belső felületeket befedem valami vastag anyaggal. Szereztem egy rakattal mindenféléből. Kötött nem kötött, pulóvernek való, nem pulóvernek való stbstbstb. Gondoltam valami bolyhos kéne aminek a bolyhos felét a hang felé rakom. Meg kéne szigetelés is, mert az EMU 0202 az asztalon van 30cm-re a géptől, de a wincsik szarja belekavar, ha távolra vagy tök máshova rakom akkor jó, szal nem az usb kábelen megy át a szar. Szal arra gondoltam, hogy az egyik felére ragasztok sütőfóliát és arra rá az anyagot a többi helyre meg anyagot.

    Más:
    A winyó felfüggesztő emberkéktől kérdem, hogy nem félnek-e a túltöltődéstől? Hol a szigetelés? Elvileg a ház szigetelt a táp által, vagy ezt rosszul tudnám? Esetleg nem volna erre szükség? Szal arra akarok kilyukadni, hogy amíg a házhoz csavarja az ember addig a csavar miatt leadja a feszültséget a táp felé. De anélkül? Lehet hogy ez egy óriási hülyeség, de annak idején azt hallottam, hogy az alaplapot mikor beszereljük, azt sem szabad két oldalról szigetelni kis alátétekkel (régen alátétekkel raktam be, hogy ne zajongjon/rezegjen be) mert akkor az alaplapon felgyülemlő többlet feszkók esetenként lehet, hogy nem tudnak levezetődni és leégést eredményezhetnek. De ha ez egy óltári baromság akkor tessék szépen engemet erről felvilágosítani!

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák