Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whirus

    tag

    Szevasztok!!!
    Remélem nem halott a topic annyira, néhány kérdésem lenne csupán.
    Sosem volt még notebook-om, eddig asztali gép+okostelefon comboval mindent meg tudtam oldani, de most felvettek levelező Msc-re és muszáj szereznem egy gépet.
    A családban több netbook, notebook van, ezek általában olcsó Asus, Fujitsu Siemens, Acer gépek, és hát hogy is mondjam. Nekem egy kicsit másra lenne szükségem. Semmi komolyra nem kell gondolni, netezésen kívül AutoCAD Civil és más térkép/tervező szoftverek futtatása (nem 3D), honlapkészítés, photoshop, stb. Játék, ilyesmi nem lenne, néha filmnézés esetleg.
    A keret jelenleg sajnos véges, max 100e Ft és mindenképp használt gépet szeretnék.
    2 db típus tetszik.
    1. Lenovo Thinkpad Tszéria (100e alatti használtak között T61, T400)
    2. HP-CompaQ 8510p -> ilyet tudok 65 körül egy helyi kereskedőtől (vidéken).
    Ezek 2007 körüli csúcsgépek voltak, azóta persze változott a világ, de az adatok szerint nekem tökéletes lenne (az asztali gépem ezeknél sokkal rosszabb, igaz lassan de gond nélkül dolgozok vele).

    Próbáltam teszteket keresni, sajnos a HP-ről nem sokat találtam, csak fórumbejegyzéseket, amikben nagyon jó véleményeket írnak. Melyikről mit kell tudni és mire figyeljek? Volt-e típushibájuk bármelyiknek is?

    Akksit valszeg helyből vennem kell majd rá, meg a fél év gari+adásvételi alapvető.

    Köszönöm a válaszotokat!
    További szép napot!
    czt

    c.

Új hozzászólás Aktív témák