Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wormike

    csendes tag

    válasz L@@-Yosh #194 üzenetére

    szia! :) nekem most éppen semmivel sincs szigetelve a gépem, mert most építem át, amint olvashatod keményen barmolom szét. egyébként több dologról beszélünk. az egyik gépem egy Antec Sonata, ami a szerver feladatát látja el. rezgésszigetelést igényelt még, mivel akusztikailag közel tökéletesen tervezett cuccról van szó.

    a másik ''gépem'' helenleg a ''mission: cool & quiet codegen mod: impossible?'' fázisában van, azaz szeretném, hogy jó legyen (design? koncepció?), természetesen csendes, mint egy hulla és mindezt megfelelő költséghatékonysággal, mert a menyasszonyom leszedi a fejem. :DD

    úgyhogy ezért sem mutatok képeket! ;] ;] ;]

    cső? a hátső ventim kivezetésére gondolsz? sztem egylőre csak pótmegoldás. a lényeg, hogy a kivágott lyukba egy kb. 2 centis gumicső szeletet illesztettem, mely a levegőt és a hangot is kicsit hátra irányítja, van egy árnyalatnyi szűkülése, illetve a cső házon belüli gumiperemére fexik fel a ventilátor. ha a gépem be van tolva a helyére, akkor a levegőt (és a zajt) természetesen az asztal hátulja felé nyomja, így oda egy elnyelőt állítottam be. egész jól működik. :)

Új hozzászólás Aktív témák