Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phülöp

    addikt

    válasz greatdoki #58 üzenetére

    Évek óta használok Yamaha hangprojektort, maximálisan meg vagyok vele elégedve. A szoba 20nm-es.
    A projival egy a gond: nem szabad a hátsó falra húzódni, mert az onnan visszaverődő hangnyalábok nem lesznek pontosak. 1-1.5 m-re elég elköltözni onnan.
    A képen látszik, mire gondolok:

    kép

    Mélyláda mindenképpen kell a cucchoz.

    Nem ismerem a mai hangprojektor-felhozatalt, de 150+valamennyiért már elég rendesen van választási lehetőség.

    Elsőre én se nagyon hittem a dologban, de amikor sikerült összelőni (fentebb olvasható egy hosszabb írásban), meglepődtem. Eddig egyetlen ember volt, aki nem hallotta ki a térhangzást, mindenki más meggyőzőnek tartotta.
    Amióta használjuk, eszünkbe se jutott más megoldás, nem jelentkezett hiányérzet.
    Ahogy a fenti írásomban is említettem, egy Yamaha+Magnat rendszert váltottunk le vele (az eredeti ára kb. 180e Ft volt annak is, ugyanúgy, mint a Yamaha proji+Wharfedale mélyláda rendszernek), és nagyságrendbeli javulás van hangzás terén.
    A kényelmi faktorról meg még nem is beszéltem... :)

    [ Szerkesztve ]

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Új hozzászólás Aktív témák