Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz nzozz #5232 üzenetére

    De. Sajna igen. Dögölhet meg relé.
    Mikor bekapcsolod, win boot, majdnem bejön a kép, akkor kattan egy jooo nagyot.
    Mikor behúz(nak) a relé(k).
    Ilyenem is volt, dx-is, strix raid pro is (legutóbb). Eladtam. Strix B450-F -nél semmivel sem volt jobb. Sőt. Ergo ~felesleges is. Ok, 600 Ohm fülest kihajt. De alaplap is simán elbirkózik a 115 Ohm-os Roccat Kave Xtd 5.1-el.
    DX-nél volt ilyes problémám. Viszont csak akkor, ha feltoltam 96kHz-re. 48-nál feljebb lehetetlen volt (vagyis én nem tudtam) használni. Valamiért nekem nem ment. Semmilyen driverral sem. Ha feljebb toltam 96-ra, vagy magasabbra, hol szólt egyik oldal, hol nem, hol torzitott, hol késett a hang, hol recsegett. Csak 48-al ment.
    Aki eladta azt mondta hibátlan. Aki megvette az is. Nem is jött panaszkodni. Rejtély.
    Szóval lehetséges, hogy relé nem kapcsol elsőre. Viszont ha relé bekrepál. Elvileg többet soha nem kapcsolna. Nincs olyan, hogy hol kapcsol, hol nem.
    Passz. De elképzelhető, hogy relé vacakol.
    Majd nagyobb guru hátha jobban vágja.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák