Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    Sziasztok!

    Számítógépem alaplapi hangkártyáját használom zenehallgatásra, filmnézésre, játékra ill. online telefonálásra. Működik minden hang gyönyörű szépen viszont egy ideje a mikrofon - azaz a bemenő jel - mintha haldokolna.

    Ez úgy történt, hogy az egyik pillanatban még hallottak, a másikban pedig más egyáltalán nem. Azóta is állandóan problémám van vele... Minden maximumom van, a mikrofont már +30dB-es erősítéssel használom (korábban 0dB-es erősítés nélkül is tisztán hallottak) és még is alig-alig hallanak.

    Telepítettem már újra a szoftvert - nem sok eredményt hozott. Próbáltam az előlapi bemenet helyett a hátlapit (az alaplai) bemenetet használni - ugyan úgy eredmény nélkül. Biztos, hogy nem a mikrofonnal van a baj, mert több fülest kipróbáltam és mindegyikkel u.e. a probléma.

    Az alaplapom: Gigabyte GA-870A-UD3 - ezen használom a Realtek High Definition Audio nevű bemenetet.

    Kérek mindenkit aki tud segíteni, segítsen mert iszonyúan idegesít a dolog!

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák