Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackRaven0

    csendes tag

    sziasztok! segítségre lenne szükségem. leírom a "történetem":

    eddig 4480/256 kbps-es csomagom volt a drávanetnél, a sebességgel nem is volt gond. (1x pár hétig 1 mbit jött és erősködtek h a távolság miatt van, hiába mondtam nekik h előtte hónapokon át jött a 4 mbit. aztán elromlott teljesen a net, miután megcsinálták, megint jött a 4 mbit.)

    az utvonalterv.hu alapján 3 km-re vagyok a helyi adatkicserélő központtól. mivel régi előfizetésem volt már és 10k-t fizetem 4 mbit-ért, átrakattam magam a 8 mbit-es csomagba nov 1-i hatállyal, 9k-s havidíjjal.

    a feltöltésem 420 kbps-re nőtt, a hozzá tartozó vonali sebesség 512 kbps, szóval ez stimmel.

    a letöltésem viszont eddig 3800 kbps volt maximum. torrenten 450-455 KB/s maxot, böngészőben 490 maxot tudtam elérni. a mai naptól viszont, amíg a feltöltésem nőtt, a letöltésem visszaesett 3200 kbps-re, mindenhol.

    mit lehet ezzel kezdeni? van erre logikus magyarázat? ha nem változik, felhívom őket mindenképp, de van 1 olyan érzésem h el leszek hajtva, mert a szerződésben ígért minimum értékek teljesítve vannak. csak van 1 olyan érzésem h a maximum értékek nem "pont" úgy vannak beállítva ahogy kellene. (a letöltési oldalon)

    Phenom X3 720@X4 955 | 4GB@1333MHz | HD5770

Új hozzászólás Aktív témák