Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Dyingsoul #17007 üzenetére

    Én is nézegettem használt tévéket, elment a semmire egy hetem a marketplace-en, a ph apró pont ugyanez, felesleges időpocsékolás, akinek esetleg lenne valamije, annak hiába írsz, nem válaszol, majd egy hét múlva megbírja, hogy már rég elkelt, vicc az egész.

    Végül az Alzában vettem 32-es strong tévét 43 ezerért, minden oké volt elsőre, de mivel este néztük egy órát elalvás előtt, rettentő világos volt, levettem a háttérvilágítást, na azt szépen elfelejtette, minden bekapcsolás után be kell a kép menübe menni, és csak rányomni a fényerőre, ahol az eredetileg beállított érték látható, onnan megint átállt. Szépen vissza is vittem, már most 18. napja közdenek vele papíron...
    mediamarktban a 40"-os orion viszont tuti, 67 ezerért a jóféle westel technika, azzal nem lesz gond.

    Fali konzolból mindenhol van 5-6-7 ezerért, azt már neked kell tudni, neked melyik a jó.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák