Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz sztyui2 #8752 üzenetére

    Maga a fotózási stílusod, utómunka, színvilág nagyon tetszik, viszont ezek a képek számomra olyan degradáló jelleggel bírnak.

    Félre ne érts, nem miattad, vagy a munkád miatt. Nekem kissé az az érzésem/az jön le ebből a márkából, hogy pár vidéki paraszt felvett valami ruhát és abban ugrál a tanyán, ezzel is erősítve a városiak és a vidékiek közötti "ellentét", ami nem lenne baj, de nem ilyen formában. Szerintem úgy lett volna ütős az egész, ha szembe állították volna a Bitang márkát (mint a vidéki élet acélöklét) a városi élettel. Én pl. tuti, hogy ezeket a fotókat egy nagyvárosi nyüzsiben csináltam volna meg, ahol a kontraszt is a levegőben van, szinte tapintható. De az, hogy egy kinti WC-nél fotóznak valakit, számomra olyan, mintha annak lenne a kidobó embere, kissé érthetetlen.

    Ez szigorúan szerintem és nem bántásként írtam ezeket, csak mint "lehetséges vásárló" engem nem győzött meg, hogy vegyek ilyen pólót.

    A kiskölyök részt nem is veszem ide, mert kisállattal és gyerekkel bármit el lehet adni. :)

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

Új hozzászólás Aktív témák