Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz deniro2 #59141 üzenetére

    ja kérem, hogy ez ilyen rangidős sportág

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz deniro2 #59141 üzenetére

    Nos.
    A kajálásomról tudom, hogy nem tökéletes.
    Így is nézhetne ki.

    8 tojfehérje + 1 sárgája sütve/főve + pufirizs + zöldség
    edzés 2-2,5 órán belül
    ezután rögtön 2 adag fehérje
    3 órával később – csmell + rizs + zöldség
    3 órával később – csmell + zöldség
    3 órával később – csmell + zöldség
    3 órával később – cottage cheese/zsírszegény túró
    2 órával később – 2 adag fehérje
    lefekvés

    Évekig csináltam ezt. :) amikor diétáztam. De már meguntam az a helyzet. Később a ma leírt diétával lefogytam kétszer is 20 kg-t.
    Namost ez jó is és lehet rossz is. Jó mert lefogytam, és lehet rossz, mert utána visszahíztam és lehet, hogy a diéta miatt, mert a testem utána kompenzált. De sztem inkább amiatt, hogy diéta után abbahagytam minden mozgást és átálltam a kínai kajára (kb.). :D Mert a diéták végére az utóbbi pár évben kb. kiégek, elmegy tőle a kedvem. Most sincs kedvem, csak azért edzek, hogy lefogyjak. Erről ennyit.

    A ch bevitelemről: tudom magamról, hogy nem tudok fogyni 100 gr ch-tól. Nem fogyok 51 gr ch-tól sem, csak <50 gr ch-tól fogyok, ezt már kikísérleteztem pár év alatt.
    A csalónapról: a heti 1 csalónap állandó része volt a két diétámnak (-20 kg), és talán emiatt volt sikeres, mert a kevés kalória/ch miatt a csalónap visszaállította az anyagcserémet. Legalábbis gondolom én + ez kell nekem, nem készülök versenyre szóval nem fogok 5 hónapon keresztül grammra kimért módon tisztán kajálni.
    A tejről... :D csak azért iszom meg azt az egy pohárt, mert tök jól eltelít, elmúlik tőle az éhségem. nem hiszem, hogy az a napi 2 dl folyadék gátol meg a további fogyásban.

    Na és akkor a kérdéses dolgok:
    1. edzés: a súlyzós edzés intenzitását ettől a héttől kezdve kezdtem el felvinni, mert eddig a fegyencedzést csináltam... :D és most újra súlyzósedzést fogok csinálni

    2. aerob: ezt is most kezdtem el emelni a héten, bár azért nem túl drasztikusan, mert ahogy én tapasztaltam magamon az előző években nálam szart sem ér az aerob, amikor a diétám be volt jól lőve anélkül fogytam simán, hogy megmoccantam volna (a lépcsőházban, csak mert lépcsőzni szoktam).

    3. A ch megemelés: ez most kiderül hétfőn, addigra 76,5 kg-t kéne elérnem, akkor az azt jelentené, hogy újra beindult a dolog. Ha nem, akkor vagy
    a. ch-t csökkentek (ez az ami nem tetszik, emiatt írtam ma a topikba)
    b. ch-t növelek, csak ezt meg nemtom hogyan csináljam, a hó elején már volt egy négynapos magas ch-s időszakom.

    Most egy új helyzettel állok szemben, a sokxor ostromolt 78 kg alá akarok bemenni.

    Mindenesetre köszi a hozzászólásokat, bár sokkal okosabb nem lettem, mert mindenki mást mond. :D

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák