Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz mocsanisi #37368 üzenetére

    Igen, azt szoktam látni, hogy csinálják, én még nem próbáltam, az a baj sokszor egyedül edzem, és sokkal nehezebb a dolog, nem mer az ember néha keménykedni hogy na most kicsit többe, vagy lerakom előbb pedig még lehet menne 1-2 esetleg kis segítséggel, de sajnos akár kit hívtam, senki nem jött még
    Tesóm meg nem mindig jön velem, fodrász és van hogy később megy mint én

    (#37364) baluka6@ Igen, most úgy szoktam, azzal kezdek

    Egyébként sokáig úgy edzettem hogy nem figyeltem a kajára, mert nem volt pénzem csirkére stb, 55kg voltam mikor kezdtem, felmentem 65-re, de nagyon sok időbe tellett és aztán vagy egy évig meg sem mozdultam semerre
    Most vettem augusztusban 14kg csirkét, itt is kérdeztem hogy elég-e ha heti 3-4× eszek belőle fél kg-mot és mellé 2-300gramm rizst vagy krumplit
    Másfél hónap alatt fogyott el a csirke, sajnos elég össze vissza ettem, de mikor edzettem aznap mindig megvolt az adag, és 71kg-ra nőttem, csak pénteken tudnak hozni megint csirkét ami sajnos most így 2 hét kihagyást jelent belőle, szóval vagy 2kg biztos lemegy (bár azért reménykedem hogy nem), de aztán edzésnapokon napi 1kg csirkét akarok majd enni, és a következő cél a 75kg majd a 80

    Na szóval az volt a lényeg, hogy kicsit rendszereztem a kaját és már is feljött 6kg, pedig nem mondhatnám hogy úgy ettem még ilyenkor sem ahogy kell, de már ez is nagyon sokat jelentett
    Bár a napi 500gramm csirke nagyon kevés, az kb délelőttre volt elég mikor dolgoztam, itthon ennem kellett még bőven házikoszt

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • troller

    senior tag

    válasz mocsanisi #37368 üzenetére

    Érdekes, én nagyon jól izoláltnak érzem vele a felső mellet, viszonylag széles fogással.
    Ferde nyomásnál én sokkal jobban éreztem a vállam.
    Valószínűleg alkatbeli különbségek miatt mindenkinek kicsit másképp hat egy-egy gyakorlat, érdemes saját magunknak kikisérletezni, hogy mi a jó.

    Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

Új hozzászólás Aktív témák