Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz kolosanyi #33870 üzenetére

    mai aerob csöcsedzés 100x100 kiló
    igen nyilván nem egyben. 20 percbe sűrítettem be, annyi időm volt edzeni. utsóba már csak 6ot bírtam beletolni
    kíváncsi leszek lesz-e izomláz, sokra nem számítok. következőre súlyra megyek inkább

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • Shadowbull

    addikt

    válasz kolosanyi #33870 üzenetére

    A CBL tulajdonkeppen egy ultrarovid ciklusu ketogen dieta, nemi finomhangolassal az edzesi celok fuggvenyeben.

    A ciklikus ketogen dietanal egesz heten ch-mentes kajalas van, es hetvegen van betoltes.

    Ezzel szemben a cbl-nel egesz nap ch-mentes kaja, es este edzes utan van gyors ch-val betoltes. Pihenonapokon ketteagazik a dolog:

    1 Fogyasztas eseten pihenonap egesz nap ch-mentes, kiveve a kovetkezo edzes elotti napot, ahol este betoltes van.
    2. Izomtomeg-novelesnel minden nap este ch betoltes.

    A CBL igazabol hormonalis hatasokra jatszik, azt mondja hogy egesz nap ketozisban van a szervezet, es az esti edzes olyan viszonyokat teremt, hogy a gyors ch-k az izmokba mennek, csak a glikogenraktarakat toltik fel, es nem tudnak zsirba menni.

    A CBL bevezetesenel ajanlatos egy 10 napos tejles ch-megvonas, hogy a szervezetben beinduljon a ketozis, azaz a zsiranyagcsere. Mivel az agy cukorral uzemel, es ch-megvonas eseten nehany napba beletelik, amig atall zsiruzemanyagra, ezert az elso nehany napban levertseg, faradsag, dekoncentracio figyelheto meg. En konkretan a masodik napon olyan voltam mint egy zombi. Harmadik naptol viszont mintha elfujtak volna.

    Erdekes parhuzamot vonni a cbl es a harcosok etrendje vagy a leangains kozott. Utobbi kettonel van egy hosszu teljes tapanyagmegvonasi szakasz, mondjuk este 5ig nem esznek, es van egy rovid tapanyagbevitel.

    A CBL-nel napkozben is lehet enni, de kizarolag ch-mentesen, hogy a ketozis fennmaradjon. Edzes utan viszont a CBL kifejezetten a gyors ch-ra osszpontosit, es nagy mennyisegben tolja be, a masik ketto csinjan banik a tapanyagmennyiseggel.

    Erdemes szerintem kiserletezni, aki mar unja a szokasos "Napi 6x rizscsirke" variacot, meglepo dolgokat lehet megtapasztalni. Elos korben peldaul azt, hogy nem esik le az izmod, ha nem eszel semmit delig :)

    [ Szerkesztve ]

    Egyél hozzá kenyeret!

Új hozzászólás Aktív témák