Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    Na én meg letudtam ma az első edzésemet teremben. 2020 október eleje óta nem voltam.
    Akkor ki akartam hagyni kb 2 hetet, mert szép fokozatosan egyre jobban elkezdett fájni a bal vállam 45 fokos padon fekvenyomásnál, illetve vállból nyomásnál. Aztán a kihagyás hosszabb lett, mert jött a vírus miatti zárás.

    Voltam a vállammal orvosnál is, megultrahangozták, de semmit nem láttak. Novemberben elkezdtem itthon edzegetni, de semmi komoly, csak fekvőtámaszok, felülések, guggolások mindenféle formában, illetve 2 darab 16 kg-ig pakolható egykezes súlyzó állt a rendelkezésemre és azokkal végeztem mindenféle gyakorlatot. Általában rövid pihenőkkel és magasabb ismétlésekkel, ha már súly nem állt rendelkezésre.

    A vállfájdalom lassan teljesen elmúlt. Aztán ma szép óvatosan nyomtam 45 fokos padon, nem is nagy súlyokkal, mivel csak próbálgattam a vállam. Nem fájt, de kicsit éreztem, hogy "van vállam".
    Aztán most pár óra múlva egészen kicsit fáj bizonyos mozdulatoknál, szóval ez nem túl jó hír. Úgy látszik nem gyógyult meg teljesen.

Új hozzászólás Aktív témák