Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    Sziasztok, valakinek volt itt csuklófájdalma / sérülése? ha igen hogyan szabadult meg tőle?

    helyzet: nem birok rá nehezkedni a csuklómra, szóval a fekvőtámasz meg úgy minden tolós edzés kilőve, ha forditom a csuklót : kilincs kinyitás, ablak nyitás akkor is fáj eszeveszetten.

    Orvoshoz voltam, 4héten át heti 1 szurit kaptam valami novalgin vagy ilyesmi lehetett, az megszüntette az állandó fájdalmat, de nehezkedni a kezemre még igy se tudtam. Fél év meló után most megint fáj állandóan pihenéskor is a csuklóm, csuklómon a hajlatnál egy nagy piros nem múló folt van, orvos ahogy nézegette nem kommentálta, csak a folt miatt nem akart több szurit adni, megnyomkodta a könyököm ott is k.vára fájt, azt mondta pihentessem és 4 hónap mulva jöjjek vissza. Hát mondom kössz a semmit...

    Mondhatni kétkezü rakodómunkás vagyok, 50-60 kilós tárgyakat is elég sokat kell cipelni (van hogy a 4. emeletre meg igy) aminek szar a fogása, meg hát forgatni is kell ezeket a tárgyakat meg stb szóval keményen használatban van a csukló is.

    Szóval aki volt már hasonló helyzetben bármilyen tippet kommentet várok hogyan lehetne rendbe hozni a csuklómat, lassan másfél éve igy van

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák