Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Boxer001

    veterán

    válasz Nees #21 üzenetére

    Mennyit és miket eszel egy nap? Tutira menne a tömegelés, ha odavernél kajában! (mondjuk ezt pont én mondom...de attól még én is tudom :) )

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz Nees #21 üzenetére

    Senki sem fog kinevetni, ettől nem kell tartanod. A hasadat szerintem sokan irigyelnék, köztük én is, de én is erre hajtok mostanság. Neked elsősroban nem kreatin kell, pontosabban nem csak az. A jó kajálás az alapja mindennek, ezt nagyon kiveséztük az előző topicban (is), a lényeg röviden: sok szárnyas hús+rizs, semmi (minimális) szemét kaja (zsíros ételek, sok cukor, hamburger, stb.), 2 óránkénti evés, valami fehérje, legalább edzés előtt és lefekvés előtt, ha kreatin tolsz, akkor jönni fog a tömeg szépen, de mindig ch-val kell bevenni, pl.: szőlőcukor (Mark és Janesz vágja a kreatin témát), kúra szerűen kell tolni és sokat kell mellé inni, heti 3 edzés, edzésenként ajánlott egy nagy és egy kis izmot átdolgozni, pl.: hát+bicepsz, mell+tricepsz, stb. Hirtelen ennyi jut eszembe, mert már kicsit késő van és fárasztó napom volt. A lényeg, hogy tömegelned kell. Mint látom, Te is jó magas vagy, ezért nem lesz könnyű dolgod, de cseppet sem vagy reménytelen. Ha megfogadod a tanácsokat, akkor - ha nem is egyik napról a másikra, de - meglesz az eredménye. Egyébként alaktilag full olyan vagy, mint kedvesem öccse, ő kb. 50 kilósan kezdte, lejárt velem edzeni, odafigyletem rá, hogy jól kajáljon (hajtottam szegény srácot) és most 75 kiló, ami nem kis fejlődés (kreatint ette Ő is ,hozott rá vagy 10-15 kilót :Y ). Szóval üdv a klubban és hajrá!

    u.i.: Léptem aludni, jócak mindenkinek! :)

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

  • I_Am

    veterán

    válasz Nees #21 üzenetére

    Ahh, ha én ilyen alapokkal kezdhettem volna mára már nagyobb lennék mint Arnold. :D

    Én a helyedben nem törödnék semmivel csak a zaba. (nem is törödök most sem. :D Mint Sz@h pártelnök meg is van az eredménye. :D)

    Ne nézegesd miben mennyi zsír van, zabálj. Napi 5 főétkezés, mellé edzés és pár hónap mulva magad sem hiszed majd el a változást. ;)

    Attilam: Jelen esetben még a szemét kaja is simán belefér, csak minél több kalóriát vigyen be Nees. Szerintem. (mondom ezt ugy, hogy én voltam az egyik a totyikban aki a műbeles virslitől kezdve, a sajton át a pacalpörköltig mindent evett tömegelés alatt. :D)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Aktív témák