Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    Segítséget kérek! Vladi kockahasat akar 30. születésnapjára. :O

    Nem biztos, hogy pont ide illik, de gondolom itt mozog a sok szporti. :D

    Tehát, nekiláttam. Sajnos terembe járás idő és pénzhiány miatt kizárva. Ezért beszereztem egy szobabiciklit. Jófajta németből lomolt, semmi gond. Olvastam, hogy az jó lehet fogyásra, s az itt helyben megoldható.

    Néztem már kalória kalkulátort: link.

    Meg ilyen táblázatot: link.

    Jók ezek? Vagy ismertek jobbat?

    Nos amit eddig számoltam: napi alapjárati fogyasztásom ~ 2000 kalória. Tehát ha ennyit eszek, akkor a súly stagnál. Ha erre ráteszem a tekerést akkor elvben csökken.

    Kipróbáltam, a gép azt írta, hogy gyors tekeréssel 10 perc alatt kb 150 kalória volt meg. Ez reális?

    Meg azt is szeretném megtudni, hogy a het 1/2 kiló minusz az lehetséges?

    Amit majd még szeretnék: hasprés simán és oldalra, valamennyi/nap. :F
    Plusz: fekvőtámasz. Most ennyi oldható meg házi keretek között.

    Ami a hardvert illeti: 29 éves, 180 cm és 96 kg. :B
    De egyébként 12-19-ig küzdősportoltam, meg még egyetemen úgy 20-23-ig nem annyira aktívan.

    Remélem tudok segíteni. :)

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • Vladi

    nagyúr

    csucsbicep és Kassadin köszi az iránymutatást.

    Akkor étrend, fehérje emeléssel? Tehát fehér hús és tejtermék? Gondolom akkor szénhidrát csökken, felére, vagy akár harmadára: kenyér, tészta, krumpli ilyenek. A rizs hová számít?
    Köret gyümölcs és zöldség inkább. Eddig jól gondolom?

    Szerencsére annyira nem vagyok hízékony, már vagy 5 éve tartom a súlyt. A hasizmozásnak utána nézek. Nem is tudtam, hogy ennyi féle van. :)
    Nagyságrendben ez napi hányat jelent? :F Érdemes máris elkezdeni, vagy előbb súlycsökkentés?

    (#25611) Gery15

    napi tökfelesleges beröfögés inkább.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • Vladi

    nagyúr

    válasz Tamoo #25615 üzenetére

    najó, kicsi pontosítás akkor ráfér. :)

    Nem akarok én bemutatókra járni, :D csak fogyni és fittebbnek lenni. Nem baj, ha jobb az alkatom. Ennyi.

    Ha van még tanács azt örömmel fogadom. :R

    (#25613) Boxer001:

    Vágom. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • Vladi

    nagyúr

    Értettem srácok. :R

    Mondjuk az inkább krumpli mint rizsen meglepődtem. Meg a marhahúson. Gyümölcs akkor kevesebb, zöldség lehet.

    Jövök majd adatokkal, eredményekkel. Már ha érdekel valakit. :DDD

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Aktív témák