Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz Bubee82 #33792 üzenetére

    Én egy héten megiszok vagy 5-6 litert (nem házit)... egyenlőre még élek. Nyomja itt mindenki, hogy a tej ellenség.

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Bubee82 #33792 üzenetére

    mert te jobban tudod :D Érthető hogy ez az álláspontod, mert ha nem inna senki tejet, akkor le kéne vágni az összes tehenet, aztán mi lenne veled ;]

    Én se nagyon hiszek ezekben, de mondjuk nem csak két idióta mondja meg "mondvacsinált hős" (persze ennyi erővel mindenki az), meg nem is arról van szó, hogy meghalsz két pohár tejtől. :U
    Mutatok millió embert aki dohányzik aztán mégis életben maradnak, 30 éve meg még az orvosok is bagóztak a rendelőben.

    Nekem mindenesetre jók ezek, mert meg tudom indokolni mért ne igyak tejet (valahogy nem is szeretem) ne vegyek cottage cheeset mert "egészséges" és jó fehérjeforrás, meg ne igyak tejsavót és ne mogyorót nassoljak, meg ne vegyek 3-szor annyiért teljes kiörlésú kenyeret. Ja és a legfontosabb ne reggelizzek zabpelyhet... :D

    ja a vaj pont jó ezen állás szerint :K

    és én pont nem az a tipus vagyok aki téríteni akar meg ilyenek, de gondolom vitaindítónak elférnek ilyen cikkek egy testépítéssel, kajálással foglalkozó topicban. Mondjuk értelmes beszélgetés nem szokott folyni, de legalább nem pang a topic ;]

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Aktív témák