Hirdetés

Aktív témák

  • toro22

    tag

    válasz Weaver #37083 üzenetére

    Helló
    Szerintem vírus vagy maradványa van a gépeden. Total commander (vagy próbáld meg intézővel megnyitni) töröld a autorun.inf (ez okozza közvetlenül a problémát) és khw fájlt C:\ gyökérről ill keress rá ezekre a fájlnevekre mert lehet máshol is a gépen még belőle és azokat is töröld valamint nézd meg nincs-e C:\ győkér könyvtárban valami hasonló nevű 6 betűből álló nevű exe-t:cntjww.exe (a név betűi mindig változnak, de mindig csak betűkből áll és 6 karakter), ha találtál ilyet akkor vírusírtóval nézd át az egész gépet ill nézd meg hogy korábban a vírusírtód nem-e likvidált hasonló nevű fájlt. Ezen exe törlése után űrisd a kukát, majd a System Volume Information rejtett könyvtárat is nézesd át a vírusírtóval még egyszer. Meg van osztva a C: meghajtód? Ha igen megosztásnál távolítsd el a pipát ez elöl: Más felhasználók módosíthatják a fájljaimat. Valamint még nézesd át a gépedet spy és malware-re is valami programmal. Írd meg az eredményt ill. ha újra előjönne a probléma akkor szólj nekem. Ha valamikor elindítottad az ezt az exe fájlt azzal hogy meg akartad nyitni a C:-t lehet tönkre vágta az exe fájljaidat a gépeden (észreveszed ha a vírusírtó elkezdi megtisztítani az exe fájljaidat hogy vírusos, persze utána már használhatatlanok lesznek).

Aktív témák